+38 (044) 360-10-58
+38 (050) 551-30-87

Прозорий ПВХ пластик

Прозорий ПВХ пластик (полівінілхлорид) - сьогодні є одним з найбільш поширених сучасних матеріалів, який завдяки своїм унікальним / універсальним можливостям і чудовим властивостям широко використовується в рекламних-інформаційних цілях, будівельної галузі, а також у багатьох інших галузях життєдіяльності.

Основні властивості прозорого ПВХ

Листовий прозорий ПВХ пластик проявляє хорошу стійкість до впливу різноманітних лугів і кислот, має низьку електро-і теплопровідність, також володіє малою щільністю і стійкістю до вогкості і вологи, що в свою чергу не дає можливості розбухати і деворміроваться.

Прозорі листи ПВХ атмосферостійкі, удароміцні, відрізняються вогнестійкістю і хімічною стійкістю, а завдяки своїм властивостям пластик ПВХ легкий в обробці і вільно піддається гарячому і холодному згинанню, а також вакуумному термоформуванню. ПВХ пластик відмінно піддається обробці механічними способами, такими як свердління, штампування, фрезерування.

Способи обробки

Термоформовки листа ПВХ пластику
Листи ПВХ, можуть піддаватися термоформуванню вакуумної формуванням. При цьому, слід уникати гострих кутів і країв. Не менше, ніж 2 товщини аркуша повинен становити радіус. В залежності від намічених пропорцій витяжки, рекомендується, щоб бічні стіни вироби конструювалися з кутом нахилу від 5 до 8 °. 130-160 ° С рекомендований температурний діапазон. Якщо перевищити 180 ° С настане теплове розкладання пластику.
Для пластику, товщина якого становить понад 3мм, настійно рекомендується двосторонній нагрів.

Гаряча гнучка ПВХ пластику
Будь-яке стандартне обладнання для гнуття термопластиків в принципі можна використовувати і для гнуття прозорого ПВХ пластика. Важливі умови, які необхідно дотримати, це рівномірна температура і попередньо визначена зона постійного нагрівання. Краща / рекомендована температура гнучкі пластику 115-130 ° С.

Холодна гнучка ПВХ пластику
Використовуючи листогиб, можливо без попереднього нагрівання зігнути (під 90 °) тонкий лист пластику ПВХ.

Свердління ПВХ
Прозорий ПВХ пластик можна свердлити, використовуючи стандартні побутові дрилі, призначені для металу або дерева. Для досягнення кращої якості рекомендується використовувати 40-350 об / хв і подачі 3,5-6 м / хв.

Розпил листа ПВХ пластику
Прозорий ПВХ пластик можна розпиляти дискової, ручний, стрічковою пилкою або використовуючи лобзик. Найбільш хороших результатів можна досягти, використовуючи призначені для роботи по дереву ручні пилки. Використання пилок для роботи по металу не рекомендується, так як через дрібного кроку зубців можуть забиватися.

Фрезерування ПВХ
Легко обробляти прозорий ПВХ пластик використовуючи універсальні фрезерні верстати (вертикальних або горизонтальних). Щоб уникнути пошкодження поверхні пластику, при фіксації, рекомендуємо використовувати прокладки з пластику або дерева.

Склеювання ПВХ пластику
Для склеювання аркушів прозорого ПВХ пластика між собою, рекомендується використовувати розчинюючий клей для холодної зварювання, в деяких (рідкісних) випадках використовують реактивний клей, наприклад, так званий секундний клей.

Зварювання листів ПВХ
При зварюванні аркушів прозорого ПВХ, дотримуються ті ж критерії (вимоги), що і при зварюванні інших термопластиків, а саме, підготовка зварних швів і вибір правильної температури зварювання.

Фарбування ПВХ пластику
Поліуретанові двокомпонентні і ПВХ акрилові - ці типи фарб є найбільш придатними для фарбування поверхні ПВХ пластика.

Очищення пластика ПВХ
Використовуючи очисники (наприклад, КОСМОФЕН-20) плями і різна грязь без особливих зусиль може бути видалена з пластику ПВХ. Також можна використовувати звичайну або мильну воду для видалення пилу з поверхні ПВХ пластика.

Особливості та застосування

Прозорий ПВХ пластик дуже часто використовують в тих випадках, коли не можливе використання інших прозорих матеріалів, таких, наприклад, як полістирол або акрилове оргскло, так як прозорий ПВХ володіє підвищеною вогнестійкістю і більш ударостійкий.

Чудова ударостійкість (навіть при товщині 0,8 мм) прозорого пластику дозволяє використовувати листовий ПВХ пластик в будівельній сфері, при виготовленні освітлювальних ліхтарів, прозорих дахів і навісів. На прозорий ПВХ пластик досить добре наноситься самоклеючі плівка, лаки, фарби і трафаретний друк.

Завдяки високій термоеластічному пластика ПВХ, при бажанні і використання різних методів обробки, можна отримувати високоякісні вироби складної форми методами пневмо-, термо-і вакуумформованія.

Хороша прозорість ПВХ пластика, чудові друковані характеристики і технологічність, а також чудова ударостійкість пластику, забезпечують прозорого ПВХ пластику особливе місце на ринку пластиків.

Купити ПВХ пластик прозорий, за доступною ціною в Києві з доставкою по території України можна звернувшись за тел. (044) 360-10-58, (050) 551-30-87

При необхідності, виконаємо порізку прозорого ПВХ пластику відмітете потрібні вам розмірам.

<< Назад