+38 (044) 360-10-58
+38 (050) 551-30-87

Полiстирол листовий

Полістирол GPPS (General Purpose Polystyrene) утворюється методом з'єднання звичайного стиролу з модифікуючими добавками для розвитку специфічних властивостей. Листовий полістирол виготовляється методом екструзії, і як наслідок, має гладку поверхню. Полістирол відрізняється гарною жорсткістю, твердістю, розмірною стабільністю. У той же час він легко піддається обробці.

Існує кілька різновидів полістиролу:

 1. 1. Полістирол прозорий. Цей вид визначається ударостійкістю, високою прозорістю, хорошою твердістю поверхні і модулем пружності. Оскільки волога майже не впливає на властивості матеріалу, полістиролові листи використовуються для душових кабінок. Полістирол без УФ-захисту використовується в холодильниках: через неможливість виникнення конденсату, такі листи застосовуються у виготовленні піддонів і прозорих кришок.

  З іншого боку, такий полістирол здобув популярність серед виробників зовнішньої реклами, як підкладка для прямого друку і захист зображень в рамках.

  Термін дії залежить від умов експлуатації.

 2. Декоративний полістирол - найбільш популярний матеріал. Він ідеально підходить для перегородок усередині приміщень, вставок в двері, скління меблів, душових кабін.

 3. Молочний полістирол- інтер'єрний матеріал з відмінними світлороссіючими характеристиками і підвищеною жорсткістю. Також це недорога альтернатива молочному акрилу. Молочний полістирол часто застосовується в світловій рекламі, виготовленні плафонів і канцелярських виробів.

В окрему категорію можна виділити ударостійкий полістирол HIPS (High Impact PolyStyrene). Він знайшов широке застосування в меблевому виробництві, електротехніці, морозильниках виставковому будівництвом. З ударостійкого полістиролу роблять упаковку, деталі автомобілів, іграшки, огорожі та перегородки, рекламні вивіски, етикетки для одягу і різні аксесуари.

Розглянемо докладніше переваги і відмінності полістиролу HIPS від полістиролу GPPS. По-перше, ударостійкий полістирол відрізняє підвищена стійкість при механічному впливі, перепадів температур і утворення тріщин. По-друге, здатність до механічної обробки, термоформовці. По-третє, полістирол HIPS рівномірно пофарбований і може мати різний тип поверхні.

Перш ніж купити полістирол, уточнимо деякі нюанси з догляду та експлуатації:

 • полістирол можна клеїти більшістю розчинників. Кращий результат дає водорозчинний клей на неопренової основі. Перед приклеюванням необхідно зачистити обидві поверхні. Адгезивну речовину слід рівномірно розподіляти на обох поверхнях, але при цьому не менше 10 мм від краю;

 • при зовнішньому використанні буде незайвим додаткове покриття у вигляді плівки або фарби, інакше під впливом ультрафіолету полістирол пожовтіє і втратить міцність;

 • полістирол відмінно формується. Головне - не поспішати і остуджувати тільки повітрям;

 • при різанні листів слід використовувати спеціальні інструменти. Щоб уникнути нагріву листа і деформації, рекомендується працювати тільки гостро заточеним інструментом;

 • чистка полістиролу проводиться виключно засобами, призначеними для пластику та скла. Рекомендується наносити засіб для чищення на м'яку тканину, а не на поверхню.

УВАГА! Компанія «Аккорд-пластик» може виготовити листи полістиролу будь-якого розміру за бажанням замовника, що не перевищує 1000х3000 мм, що дуже важливо для безвідходного виробництва у клієнта. Мінімальний обсяг замовлення може становити 400 - 500 кг. На підприємстві виготовляються листи полістиролу будь-якого кольору, товщиною від 0,45 мм до 2,8 мм. При покупці полістиролу в Києві та Київській області, доставка листів проводиться безкоштовно.