+38 (044) 360-10-58
+38 (050) 551-30-87

Монолітний полікарбонат – PALSUN

Монолітний полікарбонат - PALSUN.

На відміну від простого оргскла, монолітний полікарбонат - легкий, але міцний матеріал, що витримує сильну зовнішню навантаження, перепад температур і механічні дії, при цьому зберігаючи малу вагу. Цей матеріал практично ідеальний для місць, що потребують підвищеної удароміцності. Листи полікарбонату схильні термоформовке і згинання в холодному стані, і завдяки цьому монолітний полікарбонат - оптимальне рішення як для світлопрозорих конструкцій, а через свою гнучкості в «холодному» стані листи PALSUN незамінні при монтажі різних видів арок.

Теплостійкість матеріалу дозволяє застосовувати його у виготовленні конструкцій з підвищеним вимогою до високої опірності нагріванню від високовольтних ламп.

Крім того, полікарбонат стійкий до впливу ультрафіолету, всім видам осад, має відмінні звукоізоляційні властивості, практично невоспламеняемий і легкий в установці.

Монолітний полікарбонат знайшов своє застосування в різних сферах:

  • Будівництво: архітектура малих форм, установка светорассеивающей покрівлі, створення перегородок в приміщеннях, монтаж підвісних стель, декорацій сцен;

  • Реклама: виготовлення вітрин, оформлення вивісок і виставкових стендів, монтаж освітлювального обладнання;

  • Сільське господарство: обробка теплиць, зимових садів і оранжерей, виготовлення захисних плафонів і ударотривких навісів.

Важливо пам'ятати, Що монолітний Полікарбонат PALSUN - єдиний, хто володіє реальними протиударними властивостями.

У будівельній справі зазвичай використовуються листи товщиною 4, 5, 6 мм - цього вистачає для підтримки необхідних протиударних функцій - захисту від дрібних предметів (бурульок, пляшок і т.д.). Для захисту від масивних предметів без втрати якості застосовуються товсті листи (8, 10 або 12 мм).

Завдяки різноманітності в кольорі і товщині, монолітний полікарбонат PALSUN дозволить реалізувати будь-які проекти та дизайнерські задумки.