+38 (044) 360-10-58
+38 (050) 551-30-87

Акрил листовий

Акрил листовий

Акрил листовийПрозорим синтетичним матеріалом з акрилових смол, переважно з поліметилметакрилату, є акрилове скло. Акрилове скло, отримане методом екструзії і методом лиття, мають практично однакові властивості, але області застосування цих матеріалів розрізняються.

Акрил листової купити в Києві оптом і в роздріб, а також купити лист акрилу необхідного Вам розміру, з доставкою по Україні, можна звернувшись в нашу компанію. Кольоровий і прозорий акрил купити в Києві за доступними цінами Ви можете у «Акорд пластик», який при необхідності виконає порізку листів акрилу.

За доступною ціною кольоровий і прозорий акрил купити в Києві у компанії «Аккорд пластик» Продаж листового акрилу здійснюється по всій території України. За доступною ціною кольоровий і прозорий акрил купити в Києві можна в «Акорд пластик».

Вперше, акрилове скло було отримано в 1928 році доктором Отто Ремом, а промисловий випуск акрилового скла початий в 1933 під маркою «Plexiglas».

Маючи неперевершену світлопроникність, прозорий плексиглас в одинадцять разів більш стійкий до ударів, а також значно менше у вазі, ніж силікатне скло. Через більшої міцності, литтєвий плексиглас (акрил листовий) переважніше використовувати, наприклад, при виготовленні об'ємних акваріумів.

На сьогоднішній день, вироби з акрилу зустрічаються всюди, наприклад, підставки та майже всі прозорі цінники в магазинах виконані з листового акрилу. Обробка органічного скла (різка акрилу, свердління і т.д.) може виконуватися на звичайних верстатах і з використанням обладнання, призначеного для обробки метала і деревини, що значно спрощує роботу з ними, а температура трансформування перевищує трохи вище 120 ° С (залежить від виду акрилу) дозволить виготовити з акрилу вироби практично будь-якої форми.

Органічне скло (акрил) використовується в найрізноманітніших галузях, від сантехніки до медичного та лабораторного обладнання. Листовий прозорий акрил використовують в архітектурі, в основному для скління або облицювання, а також для виготовлення різних виробів з акрилу для самих різноманітних цілей. Чудовим декоративним матеріалом, завдяки своїм властивостям, є кольоровий акрил, який дозволяє реалізовувати дивовижні дизайнерські й рекламні ідеї, а різноманітність оптичних характеристик і різних відтінків робить акрилове скло відмінним матеріалом для таких цілей.

Акріма72 і ПОСП є не тільки листовим прозорим або кольоровим акрилом, а так само має цілі групи пластику високої якості з різними наборами оптичних і механічних властивостей, від яких в свою чергу залежить ціна листового акрилу. «Акорд пластик» може запропонувати Вам практично весь асортимент листового акрилу оптом і в роздріб, а також порізку та доставку акрилу.