+38 (044) 360-10-58
+38 (050) 551-30-87

Оргскло оптом і в роздріб

Шукаєте якісне оргскло або полікарбонат, а може полістирол, ПВХ або поліестер?

Вам крупно повезло, адже у нас все це є! І ми з радістю допоможе Вам. Ми допоможемо вибрати, при необхідності поріжемо і доставимо оргскло або будь-який інший матеріал.  

На нас можна покластися, вже багато років основним видом діяльності фірми "Accord Plastic" є оптова торгівля оргсклом та іншими полімерами.

Наше оргскло має всі необхідні сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.

Ми пропонуємо тільки найкраще оргскло марок - PALGLAS®, ТОСП, ТОСН, Gulf Acrylic®.

А також широкий спектр високоякісних метакрилових мономерів, полімерів та кополімерів, блочного і екструзійного оргскла, поліметилметакрилату гранульованого. Крім того, можлива поставка плівкоутворюючих продуктів, присадок до мастил та інших матеріалів виробництва заводу «Дзержинське оргскло».

ОПИС І ЦІНИ НА ОРГСКЛО І ІНШІ ПОЛІМЕРИ


Екструзійне оргскло

Лите оргскло
Листовой прозрачный ПВХ
Листовий прозорий ПВХ

Монолітний полікарбонат

Полістирол прозорий

Полістирол листовий (НIPS)

Поліестер (PETG)

Листовий вспенений ПВХ

Багатошаровий пвх лист

Алюмінієвий композит

Стільниковий полікарбонат


Завжди в наявності: листове оргскло, лите оргскло, полікарбонат, полістирол, ПЕТ, ПВХ.

Компанія "Accord Plastic" відкрита для співпраці та рада кожного клієнта, ми оперативно надамо що цікавить Вас, завжди готові до узгодження прийнятних для Вас цін і умов поставки оргскла!


УВАГА!!! 21.03.2018

Надійшов у продаж листовий акрил (оргскло), виробництва компанії Gulf Acrylic® Industries LLC & Shamal Plastics Industries LLC, султанат ОМАН. Пластик відмінної якості, за хорошою ціною. Gulf Acrylic Industries LLC & Shamal Plastics Industries LLC, є світовим лідером в області екструзії листів з полікарбонату, акрилу, SAN, полістиролу, HIPS і MS Sheets. Компанія відповідає всім вимогам клієнтів в Європі, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Африці і на Близькому Сході. Продукти Gulf Acrylic широко використовуються в різних областях, таких як будівельна індустрія, реклама і загальні вивіски, освітлення, обшивка панелей,  облицювання, покрівля, скління, термоформування [душові піддони, ванни і т. д.].


01.11.2016

У продаж надійшов Монолітний полікарбонат-PALSUN®. Полікарбонат стійкий до впливу ультрафіолету, всім видам осад, має відмінні звукоізоляційні властивості, практично невоспламеняемий і легкий в установці.


АКЦІЯ!!! 11.04.2016
До кінця квітня 2016 г. Вартість спіненого ПВХ 5мм * 2050мм * 3050мм - 39 доларів (за курсом міжбанку).

УВАГА!!! 10.04.2016
Зниження ціни на оргскло (акрил) PALGLAS®, виробництва ізраїльської компанії PALRAM.

Розширення асортименту екструзійного оргскла ACRIMA 72.

Шановні відвідувачі нашого сайту повідомляємо Вам, що ВАТ «ДОС» (завод з виробництва оргскла, який ми представляємо в Україну) завершив пуско-налагоджувальні роботи по установці додаткового устаткування з виробництва екструзійного оргскла товщиною до 25мм, на екструзійної лінії «BREYER».

З липня цього року ВАТ «ДОС» приступає до промислового випуску екструзійного органічного скла (акрилу), наступних номіналів:

  • оргскло 12мм, оргскло 14мм, оргскло 16мм, оргскло 18мм, оргскло 20мм, оргскло 22мм, оргскло 24мм, оргскло 25мм.

З липня цього року можливе замовлення вище перерахованих номіналів оргскла (акрилу).

13.05.2011
Повідомляємо, що наш асортимент поповнився новим прекрасним матеріалом - листям спінений ПВХ виробництва Китай.

21.04.2011
Нагадуємо що гарантія на екструзійне оргскло ACRYMA - 10 років при використанні цього оргскла поза приміщеннями.

19.04.2011
Невелика зміна цін на оргскло марки ACRYMA. Лист екструзійного оргскла товщиною 2 мм і площею 3050х2050 коштує всього 70,48 євро.

14.04.2011
Інформацію по обробці оргскла можна знайти в розділі "Статті". Ми в свою чергу будемо намагатися наповнювати цей розділ актуальною інформацією про оргсклі та інших полімерах.

7.04.2011
І знову хороші новини! Нам вдалося знизити ціну на лите оргскло, тепер лист оргскла (1200х1300) ТОСП можна купити всього за 11,23 євро. Порізка оргскла, як завжди, безкоштовно. Поспішайте придбати якісне листове оргскло за найкращою в Україну ціною.

30.03.2011
Раді повідомити Вам, що наш, і без того не маленький, асортимент поповнився унікальним продуктом алюмінієві композитні панелі.

30.02.2011


У Росії почнуть виробляти оргскло товщиною до 25 мм. На заводі ВАТ «Дзержинське оргскло» закінчуються пуско-налагоджувальні випробування нового обладнання, яке дозволить виготовляти номінали екструзійного оргскла від 15 до 25 мм. Площа аркушів такого оргскла залишиться стандартною 2050х3050 мм. Крім ВАТ «Дзержинське оргскло» інших виробників оргскла в такому діапазоні товщин в Росії немає.


  І пам'ятаєте, з нами завжди можна домовитися!

«Аккорд-пластик», м. Київ, 02100, вул. Краківська, 6-а, Україні